<h1>TĘCZA - Psychoedukacja i terapie</h1>, Twoja przeglądarka nie obsługuje tej animacji Flash.

Masaż chiński. Masaże ayurvedyjskie.

MASAŻ CHIŃSKI z akupresurą

                                 MASAŻ  CHIŃSKI  z  akupresurą :

  • udrażnia i równoważy przepływ energii witalnej w głównych kanałach i centrach energetycznych;

  • równoważy pracę półkul mózgowych oraz tonizuje działanie układu nerwowego;

  • przywraca prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych i współpracę między nimi;

  • pobudza odtruwanie ciała i umysłu z toksyn i stymuluje naturalne zdolności organizmu do samoleczenia;

  • usuwa bóle: kręgosłupa, stawów, migreny, nerwobóle…

  • niweluje zespół przewlekłego zmęczenia, stresy, napięcia, stany zniechęcenia i apatii, depresje, stany lękowe, zaburzenia emocjonalne, nerwice i nerwicowe objawy psychosomatyczne;

  • wspomaga pracę terapeutyczną z osobami, które przeżyły traumę przemocy oraz z osobami mającymi zaburzony kontakt z własnym ciałem (anoreksja, bulimia, uzależnienia, samookaleczenia, problemy z wagą ciała itp.);

  • odbudowuje poczucie bezpieczeństwa i zaufania do siebie;

  • jest doskonałą profilaktyką poprzez wzmacnianie systemu odpornościowego i przywracanie równowagi psychofizycznej, stanu homeostazy.

 

        Katarzyna  Smolińska

Somatoterapeutka, trenerka Europejskiej Szkoły Psychoterapii Socjo- i Somatoanalitycznej, socjolog, doradca rodzinny i seksuologiczny, dyplomowana masażystka, zwolenniczka terapii holistycznych, traktujących ciało, umysł, emocje i ducha człowieka jako integralną i wzajemnie na siebie wpływającą całość.

    Kontakt : 502 440 475, kasiasm@tlen.pl

 ŚWIECOWANIE USZU METODĄ INDIAN HOPI

  Jest to naturalna terapia północnoamerykańskich Indian Hopi. Metoda ta przeżywa dziś wielki renesans dzięki swojej niebywałej skuteczności, sile uzdrawiania, prostocie i bezpieczeństwu stosowania. Świeca Indian Hopi jest ręcznie wytwarzana tylko z najlepszego gatunkowo, naturalnego produktu, jakim jest wosk pszczeli, propolis, oraz olejki eteryczne.

  W czasie zabiegu, w momencie spalania świecy rozrzedzone zostaje powietrze w kanale słuchowym zewnętrznym na zasadzie tzw komina, dzięki czemu następuje całkowite oczyszczenie ucha z woskowiny i produktów wydzielania gruczołów łojowych. Następuje regulacja ciśnienia w uchu środkowym, co z kolei odczuwalne jest w obrębie zatok. Powoduje to ułatwienie oddychania przez nos i udrożnienie kanału słuchowego zewnętrznego. Głównym tego skutkiem jest natychmiastowa wyraźna poprawa słuchu. 

 

 

 

 

 

 

 

 


  Wstecz
Piątek, 27 listopada 2020 | admin