<h1>TĘCZA - Psychoedukacja i terapie</h1>, Twoja przeglądarka nie obsługuje tej animacji Flash.

Esencjoterapia

    

   "Esencje są po to aby podać człowiekowi pomocną dłoń, gdy zapomina o swojej boskości i dopuszcza, by zaślepił go strach czy ból."                                                                          Dr Edward Bach

     Tak mówi o esencjach prekursor i „wynalazca” esencji energetycznych angielski lekarz bakteriolog - dr Edward Bach, który w latach 1930-1936 odkrył 38 esencji kwiatowych, funkcjonujących do dziś jako zestaw.
     Kamienie szlachetne, rośliny dzikorosnące, róże, orchidee, grzyby, kaktusy, planety itp .zawierają w sobie informację energetyczną.           Esencja amazonitu – łagodzi system nerwowy i napięcia nerwowe, esencja orchidei kolorowej z kolei przeznaczona jest dla osób smutnych, dla których życie jest szare i bez sensu, esencje róż to esencje uwalniające blokady natury uczuć, itd.                                          

    Każda z tych informacji ma pewnego rodzaju swoją „specjalizację” i jej zadaniem jest udrożnić przepływ energii, usunąć blokadę, zharmonizować wszystkie poziomy, a także rozpuścić przyczynę problemu lub choroby. Esencje wyrównują powstały ubytek energetyczny, sprawiając, że choroba, problem, blokada znika, lub poddaje się leczeniu i zmianie. Człowiek traktowany jest tutaj holistycznie czyli jako całość: ciało, psychika i duch. Esencje, o których mowa, działają niezależnie od wiary, nie powodują żadnych skutków ubocznych, mogą być stosowane przy każdej innej formie leczenia, ponieważ działają na poziomie energetycznym. Esencje te są dla wszystkich a także dla roślin i zwierzą

  •  Świadomy oddech - sesje indywidualne i grupowe.

     Świadomy oddech to technika oddechowa polegająca na wykorzystaniu naszej natury - oddechu, oraz pozytywnej wibracji słowa. Oddech , który tu stosujemy to oddech połączony, gdzie nie ma przerwy między wdechem, a wydechem. Negatywne emocje takie jak złość, smutek, żal itp., świadomie zamieniamy na wysoką wibrację np. złość na opanowanie, smutek na radość, żal na przebaczenie itd. Oddychając tym oddechem transformujemy , wszelkie blokady, opory , lęki. Po sesji czujemy spokój, harmonie i radość. Czujemy się wolni i bezpieczni. Podczas tych warsztatów uczestnik będzie mógł nauczyć się techniki oddechu, a także poszerzyć swoją świadomość.       

         Technika świadomego oddechu pomaga:

  •  uzdrowić swoje negatywne emocje,
  •  uwolnić się z roli ofiary,
  •  uzdrowić relacje ze sobą i innymi,
  •  lepiej żyć i świadomie tworzyć swoje życie,
  •  czuć się szczęśliwym, bezpiecznym i radosnym, niezależnie od sytuacji i zdarzeń,
  •  czuć się wolnym, pełnym miłości i spełnionym,
  •  być zdrowym fizycznie i psychiczne,
  •  być tu i teraz.

 

  Wstecz
środa, 12 maja 2021 | admin