<h1>TĘCZA - Psychoedukacja i terapie</h1>, Twoja przeglądarka nie obsługuje tej animacji Flash.

Warsztaty Tadeusza Starka

 
     
 
          14-15.06.2014 I stopień

   Cały wszechświat składa się z energii o różnych częstotliwościach i wartościach, które współistnieją i ciągle się przenikają. Te warsztaty służą przekazaniu wiedzy o budowie energetycznej świata i naszego W nim miejsca oraz nauczeniu podstaw pracy z energią i efektywnego poruszania się w tym świecie.


  Nasza świadoma pamięć jest w chwili narodzin czysta. Każdy posiada „wolną wolę” czyli może decydować o swojej ścieżce życia, ale do tego jest potrzebna też świadomość tego co się dzieje wokół i jak porad
zić sobie z „torem przeszkód” który jest zapisany na poziomie duchowym. Na wyższych poziomach duchowych wszyscy, wraz ze wszystkim co nas otacza jesteśmy jednością.
                                                                                                           Tadeusz Starek
    
     Warsztaty prowadzone przez Tadeusza Starka – wybitnego uzdrowiciela, bioterapeutę, radiestetę, pomagają bardziej świadomie żyć, zrozumieć mechanizmy, które nami kierują, dlaczego chorujemy lub dlaczego nasze życie wygląda właśnie tak...
    
  W ciągu dwóch dni otrzymujemy podane w jasny sposób informacje i metody, dzięki którym możemy:
•harmonizować energię w czakramach,
•rozpoznawać, który organ w ciele potrzebuje zrównoważenia,
•uwalniać lęki - jedną z podstawowych blokad, która sprawia, że chorujemy, podejmujemy niewłaściwe decyzje, trudno jest nam być skoncentrowanym itp.,
•oczyszczać własną przestrzeń poprzez: rozpoznanie co jest naszą energią a co jest obce i odprowadzanie obcych energii - rozbijanie skorupy energetycznej - zdejmowanie ciężarów, które znajdują się w naszej aurze (trudne przeżycia, kłopoty innych wzięte na siebie, nierozwiązane sprawy i konflikty).
  Warsztaty Tadeusza Starka są wynikiem wieloletniego doświadczenia i stosowania szerokiego spektrum metod uzdrawiania – uzdrawiania duchowego, elementów psychoterapii, pracy z wewnętrznym dzieckiem, oczyszczania przestrzeni i relacji (wszystkie tematy i symptomy). Są esencją podaną w jasny, prosty i rzeczowy sposób.

  Na spotkaniu jest niewiele teorii a dużo praktyki. Pracujemy sami pod kierunkiem Tadeusza Starka. Już po I stopniu warsztatów możemy sami sobie poprawiać samopoczucie, odprowadzać obce energie, zrozumieć prawa energetyczne, które wpływają na nasze życie.
Zajęcia są również doskonałe dla osób które na co dzień pracują jako uzdrowiciele, terapeuci, osoby prowadzące masaże i sesje dźwiękowe lub w szczególny sposób narażone są na przejmowanie obcych energii (np. praca w szpitalach, placówkach pomocy społecznej, MONAR).
Ugruntowane uzdrawianie oznacza dla nas też, że w razie wątpliwości można zasięgnąć rady Tadeusz Starka również po spotkaniu.

  Zapraszamy na dwudniowe warsztaty praktycznej pracy uzdrawiania i oczyszczania, w których mogą wziąć udział osoby, które rozpoczynają pracę z energią jak również te, które już pracują energetycznie!
 
  W programie  I stopnia, m.in.:
•podstawowe informacje o czakrach i meridianach;
•zapisy w ciałach energetycznych;
•praca z Wyższym Ja i Niższym Ja;
•usuwanie programów lękowych;
•uwalnianie energetycznych ciężarów;
•odzyskiwanie cząstek energetycznych uwięzionych we wcześniejszych formach rozwoju;
•usuwanie obcych energii.
 
 
             19-20.07.2014 II stopień warsztatów.
    Czas jest pojęciem względnym i odnosi się wyłącznie do nas osadzonych w rzeczywistości i świadomości w której jesteśmy wraz ze wszystkimi ograniczeniami fizycznymi dotyczącymi naszego świata. Czas zupełnie nie ma takiego odniesienia do świata duchowego w którym wszystko dzieje się jednocześnie. Można stwierdzić, że to co będzie też już było, zależy tylko z którego punktu to zobaczymy. Przybyliśmy na Ziemię jako czyste postacie duchowe aby się wcielać i doświadczać fizyczności wraz ze wszystkimi jej konsekwencjami. Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy od postaci minerału przez życie roślinne, zwierzęce do postaci obecnej będąc w ciągłym rozwoju.
    Rodząc się mamy napisany pewnego rodzaju scenariusz na życie, który jest obarczony blokadami mającymi źródło w innych życiach. Problem polega na tym, że nie jesteśmy ich świadomi. Nasza świadoma pamięć jest w chwili narodzin czysta. Każdy posiada „wolną wolę” czyli może decydować o swojej ścieżce życia, ale do tego jest potrzebna też świadomość tego co się dzieje wokół i jak poradzić sobie z „torem przeszkód” który jest zapisany na poziomie duchowym. Na wyższych poziomach duchowych wszyscy, wraz ze wszystkim co nas otacza jesteśmy jednością.
 
W programie II stopnia :
 • Blokady we wcześniejszych formach rozwoju;
 • Uroki;
 • Przekleństwa;
 • Klątwy;
 •  Magia;
 • Znaki i symbole;
 • Kosmici.
 • CEL :
          Usuniecie energii blokującej we wcześniejszych formach rozwoju. Integracja wszystkich form rozwoju. Odszukanie zagubionych cząstek dusz. Odnajdywanie i usuwanie blokad spowodowanych przez ingerencje osób i bytów energetycznych. Usunięcie ograniczeń spowodowanych przez ingerencje z kosmosu.
      30-31.08.2014 III stopień warsztatów :
  Cel spotkania:  Nauczenie się metod diagnozowania zwiąków oraz zależności wpływających na ich charakter. Oczyszczenie relacji z środowiskiem, w którym przebywamy. Usunięcie ograniczeń i uzdrowienie wzorców zewnętrznych i wewnętrznych. Uzdrowienie schematów związków i przestrzeni osobistej.
  Program III stopnia :
  * Sprawdzenie sympatii i zależności przy użyciu diagramu rotacji czakramów; 
  * Wpływ środowiska na nasze funkcjonowanie;
  * Schematy związku;
  * Wzorce przestrzeni osobistej;
  * Wewnętrzne wzorce, wpływające na budowanie związków;
  * Uzdrawianie wewnętrznych wzorców (wewnętrzne dziecko, wewnętrzna matka, wewnętrzny ojciec, wewnętrzna rodzina);
  * Uzdrawianie schematów związków i przestrzeni osobistej.
                                                        
   Prowadzenie:
Tadeusz Starek , który mówi o sobie : "Mam 46lat. Przełomowym wydarzeniem w moim życiu, które spowodowało, że zająłem się pracą z energiami była chęć pomocy mojej córce. Jest Ona dzieckiem upośledzonym. Współczesna medycyna nie jest w stanie jej pomóc. Rozpoczęły się poszukiwania różnych form pomocy. Trafiłem do radiestety -do Pani Alicji Rospond która po krótkim badaniu stwierdziła, że dziecko śpi na cieku wodnym. Jakże ogromne było moje zdziwienie gdy po przestawieniu łóżka dziecko przespało całą noc. Na kolejnej wizycie Pani Alicja zaprosiła mnie na swój kurs twierdząc, że: przecież Ty też masz zdolność uzdrawiania i sam możesz pomóc swojej córce. I tak to się zaczęło. Potem uczestniczyłem w wielu innych kursach które ugruntowały moją wiedzę i pozwoliły wypracować swoją metodę. Początkowo pomagałem rodzinie i znajomym a od 8-miu lat uzdrawianiem i radiestezją zajmuję się zawodowo. Moja metoda polega na usunięciu zakłóceń energetycznych i przywróceniu prawidłowego przepływu energii. Doprowadza do samo uzdrowienia (znikają dolegliwości bólowe ale też stres i natrętne myśli), harmonizuje otoczenie, pozwala odzyskać siebie, poczucie własnej wartości i radość życia".

  Kiedy: Sob. 30.08.2014, godz. 10:00 - 18:00
Nd. 31.08.2014, godz. 10:00 - 17:00
  Dla kogo:
warsztat adresowany jest do osób, które czują potrzebę nauczenia się prostych metod uzdrawiania i oczyszczania pól energetycznych dla siebie i swoich najbliższych, by mieć większy wpływ na swoje życie i zdrowie; dla osób, które pragną rozwinąć swoje umiejętności lub nauczyć się nowej metody, by pomagać innym, swoim klientom i pacjentom oraz dla wszystkich, którzy pragną lepiej zrozumieć prawa energetyczne i praktycznie z nich korzystać w swoim życiu.

Każdy uczestnik otrzyma materiały i dyplom ukończenia kursu.

  Gdzie: Centrum "Tęczowy most", ul. Dąbrowskiego 11
Częstochowa

  Inwestycja : Promocyjna cena -  550 zł

  Zapisy i informacje:
Katarzyna Smolińska; tel. 502 440 475, kasiasm@tlen.pl
Liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata zaliczki w wysokości 150 zł na konto Inteligo : 50 1020 5558 1111 1124 8790 0044, do dnia 18.08  z dopiskiem " warsztaty T. Starka 2 stopień".
 
 
 

 
 
  Wstecz
Piątek, 18 października 2019 | admin